Equipe

Bestuur
Jean-Julien Bee
Simon Beer

02 777 00 85
02 777 00 94

jean-julien.beer@picart-beer.eu
simon.beer@picart-beer.eu
Commercieel
Alain Laudert
Gilles Van Lint

02 777 00 91
02 777 00 95

alain.laudert@picart-beer.eu
gilles.vanlint@europ-iron.eu
Financiën
Danièle Lévêque
Annick Anthone

02 777 00 80
02 777 00 97

daniele.leveque@picart-beer.eu
annick.anthone@picart-beer.eu
Administratie
Karla Jara-Lopez
Stéphanie Brouyaux
Leslie Bouchard

02 777 00 90
02 777 00 92
02 777 00 83

karla.jara-lopez@picart-beer.eu
stephanie.brouyaux@europ-iron.eu
leslie.bouchard@picart-beer.eu
Cookie-instellingen aanpassen

Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer. Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden.

Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen.

Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.

  • Instellingen aanpassen
  • Alle cookies accepteren en verdergaan naar de site